Поиск

Як самостійно замінити ксенонові лампочки в автомобілі

Яким би дорогим та надійним не був транспортний засіб, його окремі механізми та деталі здатні справлятися із поставленими задачами лише на протязі деякого часу. Саме тому по закінчені експлуатаційного періоду, деталі доводиться міняти, аби не зіштовхуватися із доволі неприємними моментами.
Частіше за все автомобілістам доводиться займатися заміною оптичних приладів в машині. Вся справа в тому, що лампи в авто здатні перегоряти у будь-який момент, що в свою чергу призводить до підвищення небезпеки під час пересування. Саме тому, аби не наражати на небезпеку себе та інших учасників руху, необхідно якомога скоріше виповнити демонтаж старих та монтаж нових приладів.
Безумовно, у деяких моментах автомобілісти звертаються за допомогою до кваліфікованих фахівців у цій сфері, які за короткий проміжок часу замінять оптичні продукти. Але слід розуміти, що робиться це не безкоштовно. Тому для економії власних коштів, доведеться самостійно замінити лампи ксенону в машині.

автомобільна ксенонова лампа


Перш ніж переходити до виконання основного процесу, необхідно спочатку придбати нові лампочки. Для цього дуже важливо ознайомитися із деякою інформацією що до цоколя та кольорової температури.
У більшості випадків для ближнього та дальнього світла, а також ПТФ використовується автомобільна ксенонова лампа h7. Це насправді універсальний продукт, який під час роботи якісно справляється із усіма функціями. Крім цього на відміну від традиційних ламп розпалу, газорозрядні пристрої функціонують на протязі довгого часу. Але слід розуміти, що під час перегоряння одного елементу, одночасно доводиться замінювати обидві лампи. Справа в тому, що новий та старий продукт будуть працювати по-різному.
Крім цього доведеться правильно підібрати блоки розпалу ксенону, які в свою чергу забезпечують необхідну напругу, моментальній розпал та безперебійне функціонування оптики. Цей прилад повинен повністю співпадати із самою лампою за всіма показниками.
Як тільки ви придбаєте нову оптику для машини, можете переходити до її встановлення. Насправді тут не має нічого важкого. Достатньо виповнити демонтаж фари, викрутити лампочки, а на їх місце встановити нові прилади.
При цьому доволі відповідальним моментом вважається регулювання газорозрядної оптики. Справа в тому, що неправильно встановлений ксенон буде засліплювати інших учасників руху, що в свою чергу спровокує виникнення ДТП.

автомобільна ксенонова лампа


Якщо у вас є якісь сумніви, пов’язані із самостійною заміною лампочок в машині, тоді одразу зверніться за допомогою до справжніх професіоналів.
Пам’ятайте, освітлювальні прилади відповідають за комфорт та безпеку на дорозі. Саме тому до їх вибору та монтажу віднесіться із усією відповідальністю.