Поиск

Що потрібно для нормальної роботи ксенонового освітлення в автомобілі

Ксенонова оптика вважається найбільш досконалою технологією у світі автомобільних систем освітлення. Вся справа в тому, що ці продукти використовують значно менше енергії, випромінюючи при цьому набагато більше світла. Саме тому при використанні газорозрядної оптики в автомобілі значно краще підсвічується дорога у нічній час, що в свою чергу дає можливість водію розпізнати перешкоду на шляху.
Основні переваги ксенонового освітлення в автомобілі

  1. По-перше, ці прилади відрізняються доволі тривалим терміном служби, порівняно із галогенною оптикою.
  2. По-друге, в процесі роботи такі елементи не нагріваються, що в свою чергу не призводить до механічного пошкодження скла.
  3. Во-третє, ксенон значно зменшує рівень забруднення автомобільних фар, за рахунок чого вони випромінюють яскраве світло.

Перш ніж встановити ксенон на машині, необхідно спочатку його правильно підібрати. Крім цього важливо знати, що подібна оптика здатна виконувати поставлені задачі тільки при наявності спеціальних компактних приладів. Блок запалювання – це пристрій, який здатен генерувати напругу, контролювати роботу газорозрядної оптики та забезпечувати її моментальний розпал.

Авто, ксенон


Насправді такі прилади можуть відрізнятися між собою деякими характеристиками. Це стосується розмірів, виробника та особливостей баластів.
Обираючи ксенонове обладнання для автомобіля, дуже важливо, щоб лампи та баласти повністю співпадали за всіма показниками. Це стосується цоколя, кольорової температури та мощі.
Безумовно, на сучасному ринку представлена велика кількість різноманітних баластів від різних виробників. Саме тому далеко не завжди можливо із першого разу здійснити правильний вибір. Але існує перевірений та більш економічний способі придбання ксенонового обладнання. У цьому випадку достатньо із самого початку звертати увагу на вже готові комплекти ксенону, які мають пару ламп, таку ж кількість блоків розпалу та всі необхідні елементи для встановлення.
Крім цього, обираючи готові комплекти ксенону, необхідно відштовхуватися від конструкції самих фар в машині. Справа в тому, що в них може бути передбачена наявність двох посадкових місць для ближнього та дальнього світла. Тому у цьому випадку достатньо придбати традиційний ксеноновий комплект із підходящими показниками. А ось що стосується оптики, у якій є лише одне місце для різних режимів освітлення, для неї доведеться купувати комплект біксенону.

Авто, ксенон


Якщо ви прийняли рішення встановити у власному авто ксенонову оптику, тоді наполегливо рекомендуємо звернути особливу увагу на основні показники та виробника, від якого залежить надійність, якість та довговічність усього ксенонового обладнання.